Hakkımızda

Toptan Ucuz Elektrik Malzemeleri , Elektrik sektöründe kullanılan cihaz, alet ve sarf malzemelerinin ithalatı ile yurtiçi ve dışındaki bayilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerin temin edilmesi ve satış sonrası destek hizmetlerinin sağlanması şirketimizin faaliyet alanı olarak belirlenmiştir.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden belirleyip hazırlık yaparak ,onları rahatlatmaya çalışmaktadır.

İthalatını ve satışını yaptığı birbiriyle ilişkili pek çok ürünü bir arada sunan bir şirket olarak, sektörün ihtiyacı olan özel kablo ve diğer özel malzemeleri de satış portföyüne almış bulunmaktadır.Müşterilerinin ihtiyacı olan tüm elektrik malzemelerinin teminini yapmaktadır.

Toptan Ucuz Elektrik Malzemeleri bayileri ve çözüm ortakları ile bir bütün olduğunun bilincinde olup ve bu doğrultudaki samimiyeti ile hareket ederken, dostlarının(bayilerinin )ticari çıkarlarına zarar verecek bir oluşum içerisinde yer almaz. Elde ettiği bilgi ve tecrübeyi bayilerine, çözüm ortaklarına aktarmak ve onlar ile birlikte büyümek esas, değişmez hedefidir.